Сталь в бетоні дозволяє не тільки збільшити вантажопідйомність цього звичайного матеріалу, який є залізобетоном, але перш за все захищає від розтягуючих і вигинних сил.

Однак для того, щоб залізобетон добре виконував усі свої функції, він повинен бути належним чином закріплений. Сталеві арматури повинні бути захищені від корозії. Однак, залежно від середовища, в якому працює залізобетон, він особливо піддається руйнівному процесу карбонізації, тобто впливу, серед іншого, вуглекислого газу з повітря та інших газів. Вони призводять до того, що поверхня бетону стає пористою і знижує свої міцнісні властивості. Як результат, це впливає на прискорений процес корозії.

Ось чому бетонні поверхні слід просочити і захистити відповідним покриттям. Яке покриття надасть залізобетону найбільший захист?

Армуємо залізобетон просоченням гідрофобними засобами. Таким чином, ми обмежуємо проникнення агресивних газів у матеріал і отримуємо цікаву декоративну форму, що відповідає заданій архітектурній концепції.

Перший шар - це завжди блокатор, який захищає поверхню від води та водяної пари. Завдяки інноваційній формулі засіб дозволяє фарбувати свіжі, не повністю витримані поверхні. Це значно покращує адгезію та морозостійкість залізобетонних конструкцій. Препарат також блокує проникнення води та солі, зменшує заростання стінок мохами та водоростями та захищає їх від всмоктування водою.

Захисний засіб наноситься традиційно пензлем або механічно - розпилювачем.

Захисна пропитка для залізобетонних конструкцій спрацює лише тоді, поверхня буде чистою і сухою, без видимих ​​тріщин. Тому перед тим, як розпочати роботи з реконструкції, слід видалити всі погано пов'язані покриття.