Як купити, доставка товару.

Для того, щоб придбати товар в Інтернет магазині «VORONBUD» необхідно виконати наступну послідовність дій:

1. Обрання необхідного товару на сайті Інтернет магазину;

2. Оформлення замовлення в зручний для Вас спосіб:

а) на сайті Інтернет магазину – цілодобово і без вихідних. Для цього Вам необхідно заповнити форму замовлення та додати обраний товар у кошик, вказавши при цьому свої контактні дані, місто одержувача, спосіб доставки та оплати.

б) за телефоном 0673737615; 067507508 з 08:00 до  20:00 в будні дні в суботу з 08:00 до 18:00 (неділя – вихідні). Вся необхідна інформація щодо замовлення буде отримана від Вас та опрацьована фахівцем з продажу.

3. Обрання способу оплати товару. За Вашим вибором Ви можете оплачувати товар шляхом:

а) безготівкового перерахування грошових коштів безпосередньо в момент замовлення товару на сайті. 

б) безпосередньо в момент отримання товарів.

ПЕРЕДОПЛАТА узгоджується:

- на вартість доставки;

- відрізний товар;

- товар індивідуального замовлення;

- доставка інтернет замовлень вагою понад 500 кг, або вартість яких перевищує 15 тис. грн...

4. Підтвердження замовлення. На протязі дня або в інший зручний для Вас час наш спеціаліст з продажу в обов’язковому порядку зв’яжеться з Вами для погодження всіх деталей замовлення, кількості, ціни, способу оплати та всіх нюансів щодо його доставки. Після такого погодження здійснюється підтвердження замовлення. Зверніть увагу, що без підтвердження замовлення товар доставлятися не буде!

5. Доставка товару здійснюється з 09:00 до 20:00 в будні дні, в суботу 09:00 до 18:00, в неділю – вихідний. Конкретний час доставки товару визначається в момент підтвердження замовлення. Термін доставки товару – кілька днів з моменту підтвердження замовлення в залежності від Вашого місцезнаходження. Вартість доставки визначається в залежності від місця знаходження замовника.! Детальніше з інформацією про послугу можна ознайомитись на сайті.

Самовивіз товару безкоштовний з магазину за адресою м. Львів м. Винники вул. Галицька 92

6. Отримання та перевірка товару. В погоджений час наш фахівець доставляє Вам замовлення. В момент передачі товару ним у Вашій присутності здійснюється перевірка відсутності зовнішніх дефектів та комплектація товару. У випадку, якщо оплата здійснювалась на сайт, наш фахівець передає Вам товар та супроводжуючі документи відразу після перевірки товару. У випадку, якщо оплата здійснюється в момент доставки, то Ви передаєте необхідну суму грошових коштів готівкою безпосередньо нашому співробітнику. Разом із придбаним товаром ним буде передано Вам відповідні підтверджуючі документи (товарний чек або накладну) та гарантійний талон по наявності на цей вид товару. Ваш підпис в документах про оплату є підтвердженням відсутності претензій до зовнішнього вигляду кількісті та якості товару.

 

Приємних Вам покупок в Інтернет магазині «VORONBUD»!

Додаткова інформація: +38 (067) 373-76-15 +38(067)507-50-78
Електрона пошта: voronbud1@gmail.com