Що таке Екструдер?

     Цей матеріал складається з пінополістиролу, і це в побуті ми називаємо екструдером. Що це таке і для чого він? Екструдований полістирол - це вид матеріалу, який в основному використовується для теплоізоляції різних поверхонь. Завдяки специфічній, дуже міцній структурі, що складається з дрібних частинок, вона має високі теплові властивості. З цієї причини він вважається більш ефективним утеплювачем, ніж, наприклад, спінений полістирол(пінопласт) або мінеральна вата. Крім того, зовні його поверхня є гладкою, що є її великою естетичною цінністю та полегшує його інтеграцію в оточення.

Екструдер - властивості полістиролу, які варто оцінити

     Екструдований полістирол - це універсальний будівельний матеріал, який, як ми вже згадували, в основному використовується для утеплення різних поверхонь та їх захисту від вологи. Нижче ви знайдете деякі найважливіші особливості цього теплоізоляційного матеріалу - кожен з них має дуже практичне застосування.

Найважливіша особливість, яку має екструдер.

    Як і більшість будівельних матеріалів, екструдований полістирол має безліч різних властивостей, кожну з яких можна використовувати по-різному. Перша і найважливіша особливість екструдера - теплопровідність - становить приблизно 0,030 - 0,034 Вт / (м2К) в залежності від типу плити полістиролу. В основному це пов'язано із закритою системою сусідніх гранул, що складають структуру екструдованого полістиролу. Завдяки цьому матеріал ідеально підходить для утеплення будівель та приміщень, які піддаються особливим впливам низьких температур та інших суворих погодних умов.  

Екструдований полістирол - технічні властивості. Параметри міцності

     Кожна плита полістриролу характеризується високою стійкістю до факторів навантаження. На практиці це означає, що екструдований полістирол відмінно підходить для конструкцій, що піддаються великим навантаженням і стисненню. Подивіться уважно на представлені значення навантаження залежно від того, який екструдований полістирол має товщину та щільність:

  • Товщина 20, 30 мм, щільність 29-39 [кг / м³] - ≥ 250 [кПа] (напруга при стисненні при 10% відносної деформації);
  • Товщина 40, 50, 60, 80, 100, 120, 150 мм, щільність 30-39 [кг / м³] - ≥ 300 [кПа];
  • Товщина 40,50, 60, 80, 100 мм, щільність 33-42 [кг / м³] - ≥ 500 [кПа];
  • Товщина 40, 50, 60, 80, 100 мм, щільність 35-47 [кг / м³] - ≥ 700 [кПа].

     Стійкість до механічних факторів є другим найважливішим параметром екструдованого полістиролу. Виходячи з вищенаведеного переліку, видно, що щільність матеріалу має значний вплив - чим вона вище, тим менше екструдер піддається впливу навантажень. Ця властивість також відрізняє вищезгаданий матеріал, наприклад, від спіненого полістиролу, який вже не є таким жорстким, і тому його деформувати набагато простіше. Звичайно, екструдер не завжди буде кращим вибором в цьому випадку, ніж спінений полістирол - все залежить від ваших потреб.
     В нашому інтернет – магазині Ви можете купити або ж замовити будь-який матеріал. ВоронБуд пропонує якісний матеріал від виробника, з доставкою за адресою через нову пошту, або ж самовивіз з гуртівні будівельних матеріалів ВоронБуд за адресою: м. Винники, вул. Галицька 92