Види мінеральної вати
Мінеральна вата не тільки дуже добре захищає від холоду, але і не горюча. Сфера його застосування широка: починаючи від горищ, стелі до стін.
У магазинах можна знайти різні види мінеральної вати - кам'яну (кам'яну) та скляну. Існують також різні форми, в яких він продається - це можуть бути плити, рулони, та гранули
Камінь або скло
Кам'яна вата виготовляється з доломіту, базальту, габро або вапнякового заповнювача, розплавляється з утворенням лави і розділяється на волокна. Після того, як волокна склеєні смолою і сформовані, виходить готовий виріб. Для виробництва скловати використовують склобій та кварцовий пісок. Понад 95% обсягу вовни займає повітря - ось чому він зобов'язаний своїми чудовими тепловими властивостями. Коефіцієнт теплопровідності λ мінеральної вати становить від 0,030 до 0,050 Вт / (мК).
Кам'яна (бальзатова) і скляна шерсть мають подібні властивості - вони відрізняються кількома деталями; скловата трохи тепліша, тоді як кам'яна вата має трохи вищу стійкість до стиску.
Мінеральна вата
мають переважно форму рулонів і плит. Крім того, існують також відставання для монтажних труб і шерсті у вигляді гранул (наприклад, для теплоізоляції вентильованих дахів або інших важкодоступних місць).
Тип мінеральної вати повинен бути адаптований до місця, яке ви збираєтеся утеплити нею. Для утеплення зовнішніх стін використовуються переважно плити - тверді або подвійні товщини (з верхнім шаром вовни більш високої щільності, ніж нижній). На горищі, навпаки, для утеплення схилу даху можна використовувати еластичні, легкі килимки, які ідеально вписуються в простір між кроквами. Іноді плити або рулони з мінеральної вати мають додатковий шар (наприклад, алюмінієву фольгу або зі скляної сітки), який покращує їх властивості - наприклад, для утеплення каміна використовують плити з облицюванням з алюмінієвої фольги.
Товари
- Комментарии