Гіпсокартон як швидкий шлях до рівних стін
При реконструкції старих будівель проблема кривих стін дуже поширена. Старі технології будівництва стін, особливо з комуністичного періоду, залишають бажати кращого. Крім того, цегла, використовувана в той період, часто мала цементну основу, що може унеможливити укладання на них штукатурки. Ці дві особливості говорять про необхідність використання технології гіпсокартону (ГК).
Існує кілька технік укладання гіпсокартону, одна з них - використання металевого каркаса. Він полягає в прикріпленні до стіни відповідного каркаса з металевих профілів. Зазвичай його кріплять до стіни за допомогою спеціальних тримачів. Наявні у продажу профілі з перетинами від 2 до 4 метрів дозволяють ідеально виставити та вирівняти стіни. Крім того, при необхідності ми можемо легко пропустити сантехнічні або електроустановки всередині них. З цієї причини це є хорошим рішенням, особливо якщо ми проводимо ремонт кухні чи ванної кімнати.
Ми також можемо розмістити утеплювач з мінеральної вати між профілями. Якщо у нас немає можливості зовнішньої ізоляції, це рішення представляється особливо доцільним. Варто пам’ятати, що перед монтажем панелей слід покрити металевий каркас пароізоляцією. Це захистить мінеральну вату від осідання на ній конденсованої водяної пари. Після розміщення фольги на металевих профілях можна закріпити гіпсокартонні плити. При монтажі панелей пам’ятайте, що кожен крайовий контакт двох панелей повинен бути з’єднаний на профілі. В іншому випадку в місцях, не захищених таким чином, можуть з’явитися тріщини. У будинках, утеплених цим методом, дуже важлива ефективна вентиляція.
Гіпсокартонні плити також можна класти прямо на стіну за допомогою клею. Особливо рекомендується в будинках, ізольованих зовні. Цей прийом дозволяє отримати прямі стіни навіть ефективніше, ніж із застосуванням металевого каркаса. Перед укладанням дощок варто почистити поверхню від старих фарб і шпалер. Перед тим, як приступити до укладання дощок, варто встановити на підлогу профіль, проти якого ми зможемо уперти їх під час складання. Завдяки цьому вони завжди будуть в потрібному місці. Це скоротить час і поліпшить якість роботи. Після укладання дощок досить заповнити стики між нею, і тоді ми можемо з нетерпінням чекати нової, ідеально рівної стіни.
Товари
- Комментарии